Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką PrywatnościW porządku, nie pokazuj tego więcej

Darmowe zwroty i wymiany

Darmowy zwrot do 30 dni

W ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyn możesz dokonać wymiany rozmiaru lub całkowicie zrezygnować z zakupu.

Jeśli mieszkasz w Polsce, zwracany lub wymieniany produkt możesz do nas odesłać za darmo kurierem Pocztexu.


Wymiana rozmiaru

Nie trafiłeś z rozmiarem? Nie ma problemu – możesz bez żadnych opłat wymienić rozmiar na inny. Jest tylko jeden warunek – towar nie może nosić śladów używania oraz musi zostać odesłany z oryginalnymi metkami.

Aby wymienić produkt na inny rozmiar:

 1. Skontaktuj się z nami, w celu ustalenia dostępności rozmiaru, na który miałaby nastąpić wymiana. Jeśli produkt znajduje się w magazynie to zostanie dla Ciebie zarezerwowany.
 2. Towar w stanie niezmienionym, z oryginalnymi metkami i opakowaniem spakuj do koperty lub pudełka.
 3. Odeślij produkt na nasz adres:

  AmStadion Sp. z o.o.
  Al. Pokoju 33
  31-564 Kraków

  Możesz dokonać darmowego zwrotu. W tym celu skorzystaj z krótkiego poradnika.
 4. Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy produkty. Jeśli towar spełnia wymagania wymienione wyżej, produkt w nowym rozmiarze niezwłocznie i bezpłatnie wyślemy do Ciebie kurierem pocztowym.

Rezygnacja z zakupu i zwrot pieniędzy

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827), klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania zamówionego towaru. W naszym sklepie termin na zwrot jest wydłużony do 30 dni.

Niezbędnym warunkiem jest aby zwracany towar został odesłany w stanie niezmienionym, z oryginalnymi metkami oraz nie nosił śladów używania.

W celu rezygnacji z zakupu:

 1. Wypełnij oświadczenie (przykład w formacie pdf lub doc).
 2. Towar w stanie niezmienionym, z oryginalnymi metkami i opakowaniem oraz podpisanym oświadczeniem spakuj do koperty lub pudełka.
 3. Odeślij produkty na nasz adres:

  AmStadion Sp. z o.o.
  Al. Pokoju 33
  31-564 Kraków

  Możesz dokonać darmowego zwrotu. W tym celu skorzystaj z krótkiego poradnika.
 4. Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy produkty. Jeśli towar spełnia wymagania wymienione wyżej, niezwłocznie zwrócimy pieniądze.

Darmowa przesyłka zwrotna

 1. Wejdź na stronę ezwroty.poczta-polska.pl i wpisz PodStadionem (pisane łącznie). Nasz sklep wyświetli się jako opcja do wyboru.

  Sklep PodStadionem E-zwroty Poczta Polska

 2. Wypełnij formularz 'Dane zwracającego'.
 3. Po kliknięciu 'Pobierz list przewozowy' etykieta zostanie wysłana na podany adres e-mail. Wydrukuj ją. Nie naklejaj etykiety na przesyłkę (zrobi to za Ciebie kurier albo pracownik poczty).
 4. Nadaj przesyłkę: