Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Nie pokazuj tego więcej

Darmowe zwroty i wymiany

Darmowy zwrot do 30 dni

W ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyn możesz dokonać wymiany rozmiaru lub całkowicie zrezygnować z zakupu.

Jeśli mieszkasz w Polsce, zwracany produkt możesz do nas odesłać za darmo kurierem Pocztexu.

Wymiana rozmiaru

Nie trafiłeś z rozmiarem? Nie ma problemu - możesz bez żadnych opłat wymienić rozmiar na inny. Jest tylko jeden warunek - towar nie może nosić śladów używania oraz musi zostać odesłany z oryginalnymi metkami.

W celu wymiany rozmiaru:

 1. Skontaktuj się z nami, w celu ustalenia dostępności rozmiaru, na który miałaby nastąpić wymiana. Produkt zostanie dla Ciebie zarezerwowany.
 2. Towar w stanie niezmienionym, z oryginalnymi metkami i opakowaniem spakuj do koperty lub pudełka.
 3. Odeślij produkt na nasz adres. Możesz dokonać darmowego zwrotu. W tym celu skorzystaj z krótkiego poradnika.
 4. Po otrzymaniu przesyłki, towar w nowym rozmiarze niezwłocznie i bezpłatnie wyślemy do Ciebie przesyłką pocztową.

Rezygnacja z zakupu i zwrot pieniędzy

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827), klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru. W naszym sklepie termin na zwrot jest wydłużony do 30 dni.

Niezbędnym warunkiem jest aby zwracany towar został odesłany w stanie niezmienionym, z oryginalnymi metkami oraz nie nosił śladów używania.

W celu rezygnacji z zakupu:

 1. Wypełnij oświadczenie (przykład w formacie pdf lub doc).
 2. Towar w stanie niezmienionym, z oryginalnymi metkami, opakowaniem oraz podpisanym oświadczeniem spakuj do koperty lub pudełka.
 3. Odeślij produkty na nasz adres. Możesz dokonać darmowego zwrotu. W tym celu skorzystaj z krótkiego poradnika.
 4. Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy produkty. Jeśli towar spełnia wymagania wymienione wyżej, niezwłocznie zwrócimy pieniądze.

Darmowa przesyłka zwrotna

 1. Wejdź na stronę ezwroty.poczta-polska.pl i wpisz PodStadionem.
 2. Wypełnij formularz 'Dane zwracającego'. Na następnej stronie wybierz placówkę poczty, która znajduje się najbliżej Ciebie. Będzie ona obsługiwać zwrot.
 3. Po kliknięciu 'Pobierz list przewozowy' etykieta zostanie wysłana na podany adres e-mail. Wydrukuj ją. Nie naklejaj etykiety na przesyłkę (zrobi to za Ciebie kurier).
 4. Zamów kuriera na odbiór przesyłki pod numerem telefonu +48438420842 lub na stronie internetowej https://www.pocztex.pl/zamow-kuriera/. Przesyłkę możesz też nadać samodzielnie w placówce pocztowej, którą wcześniej wybrałeś.