Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką PrywatnościW porządku, nie pokazuj tego więcej

Wspieramy Ukrainę

Wspieramy Ukrainę

Rząd Wielkiej Brytanii nałożył sankcje na Romana Abramowicza, właściciela Chelsea. Klub nie może kupować zawodników, ani nawet sprzedawać klubowych gadżetów i biletów na mecze!

Postanowiliśmy, że cały dochód ze sprzedaży produktów Chelsea, który osiągniemy od wybuchu wojny, do końca bieżącego sezonu Premier League, przeznaczymy na pomoc uchodźcom z Ukrainy w Polsce. Chcemy szczególnie pomóc osobom, których normalne życie w Ukrainie zostało zabrane przez bestialski atak na ich kraj.

Należy podkreślić, że podczas zbiórki do klubu Chelsea nie trafiła ani 1 zł w ramach prowadzonej sprzedaży. Produkty Chelsea, które posiadaliśmy w magazynie zostały w pełni opłacone, a klub zarobił na nich w przeszłości (najpóźniej w momencie sprzedaży do nas).

W sumie zebraliśmy: 5244,33 zł.

  Pytania i odpowiedzi

  1. Jakiej organizacji przekazaliśmy zebrane środki?

  Środki przekazaliśmy wybranym organizacjom ze strony: https://pomagamukrainie.gov.pl/

  2. Jak długo trwała nasza pomoc?

  Nasza pomoc dotyczy zamówień złożonych na produkty Chelsea, od wybuchu wojny w Ukrainie (24.02.22r.) do końca sezonu 2021/22 Premier League (22.05.22 r.).

  3. Kiedy przekazaliśmy zebrane środki?

  Zebraną kwotę regularnie przelewaliśmy na konto zbiórek, minimum 1 raz w miesiącu. Potwierdzenia wszystkich dokonanych płatności znajdują się na dole strony.

  4. Co rozumiemy przez "dochód ze sprzedaży"?

  Dochód ze sprzedaży = cena brutto produktu minus podatek VAT minus cena zakupu towaru u dostawcy.

  5. Ile pieniędzy z moich zakupów zostało przekazane na pomoc?

  Nasza średnia marża brutto wynosi 35%. W praktyce oznacza to, że np. z zakupu koszulki za 379,99 zł średnio na pomoc przekazaliśmy ok. 108 zł.

  6. Czy mogę otrzymać informację o konkretnej kwocie, jaka trafiła na wybraną zbiórkę w wyniku moich zakupów?

  Nie możemy udzielić takiej informacji, ponieważ tym samym udostępnilibyśmy informację o wysokości marży konkretnych produktów. Jest to tajemnica handlowa naszej firmy. Proszę przyjąć, że średnio będzie to 35% od ceny netto zakupów.

  7. Jaką mam pewność, że rzeczywiście przekazaliście cały dochód ze sprzedaży produktów Chelsea?

  Istniejemy na rynku od ponad 11 lat. Mamy dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, wobec których zawsze byliśmy uczciwi. Czy teraz miałoby być inaczej?

  8. Czy Chelsea nie zarobiła dodatkowych pieniędzy w ramach tej akcji?

  Do klubu Chelsea nie trafiła ani 1 zł w ramach prowadzonej sprzedaży. Produkty Chelsea, które posiadaliśmy w magazynie zostały w pełni opłacone, a klub już zarobił na nich w przeszłości (najpóźniej w momencie sprzedaży do nas).

  Potwierdzenia płatności

  Wspieramy Ukrainę

  Wspieramy Ukrainę

  Wspieramy Ukrainę