Oferty pracy

Szukamy pasjonatki/pasjonata piłki nożnej do pracy na dwóch stanowiskach:

  1. Asystent/-ka e-commerce
  2. Fotograf / grafik

CV i inne wymagane w ofercie materiały, prosimy przesyłać na adres praca@podstadionem.pl. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Jeśli chciałbyś z nami współpracować w innym zakresie i uważasz, że posiadasz ku temu odpowiednie umiejętności lub wiedzę, również zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkie możliwości współpracy z prawdziwymi pasjonatami piłki nożnej.

Asystent/-ka e-commerce

Jeśli piłka nożna to Twoja pasja, jesteś otwarta/y na ludzi, potrafisz doskonale pisać po polsku i dobrze po angielsku oraz interesujesz się e-commerce, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

  • Forma umowy: umowa zlecenie
  • Wymiar pracy: 30 godzin tygodniowo
  • Miejsce pracy: Dąbie, Kraków

Twoje główne obowiązki:

  • Realizacja dostaw, wysyłek i zamówień
  • Wykonywanie nadruków na koszulkach piłkarskich
  • Obsługa klienta
  • Rozwiązywanie doraźnych problemów
  • Pomoc przy innych procesach w zależności od bieżących potrzeb

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Piłka nożna to Twoja pasja
  • Posiadasz status studenta
  • Doskonale posługujesz się językiem polskim
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację pisemną
  • Nie boisz się programu Microsoft Excel
  • Szybko odnajdujesz się w nowych programach komputerowych
  • Planujesz, organizujesz i realizujesz zadania w efektywny i świadomy sposób
  • Jesteś dokładna/y, odpowiedzialna/y i otwarta/y na nowe wyzwania

Jeśli posiadasz inne unikalne umiejętności, które mogą się przydać w branży e-commerce, to koniecznie nam o tym napisz.

Oferujemy:

  • 17 zł / godzina
  • Płatne urlopy na umowie zlecenia (20 dni w ciągu roku)
  • Pakiet medyczny Enel-Med
  • Wsparcie finansowe w rozwoju kompetencji
  • Możliwość zakupu odzieży i obuwia sportowego w cenach hurtowych
  • Wpływ na rozwój i wyniki firmy
  • Luźną atmosferę
  • Umowę o pracę po zakończeniu studiów

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV
  • Kilka zdań o sobie, które przekona nas do Twojej kandydatury

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres praca@podstadionem.pl, podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska.

Fotograf / grafik

Wkrótce więcej szczegółów.