Oferty pracy

Obecnie poszukujemy pracownika na jedno stanowisko:

  1. Młodszy specjalista/-ka ds. sprzedaży internetowej

CV i inne wymagane w ofercie materiały, prosimy przesyłać na adres praca@podstadionem.pl. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Jeśli chciałbyś z nami współpracować w innym zakresie i uważasz, że posiadasz ku temu odpowiednie umiejętności lub wiedzę, również zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkie możliwości współpracy z prawdziwymi pasjonatami piłki nożnej.

Asystent/-ka ds. sprzedaży internetowej

Jeśli piłka nożna to Twoja pasja, jesteś otwarta/y na ludzi, potrafisz pisać po polsku oraz interesujesz się e-commerce i/lub fotografią, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

  • Forma umowy: umowa zlecenie
  • Wymiar pracy: 30-40 godzin tygodniowo (zależnie od Twojej dyspozycyjności)
  • Miejsce pracy: Kraków, Al. Pokoju 33

Twoje główne obowiązki:

  • Dodawanie produktów na stronę internetową sklepu
  • Tworzenie opisów produktów
  • Aktualizacja stanów magazynowych
  • Zarządzanie zdjęciami, banerami i komunikacją na stronie sklepu
  • Pomoc przy realizacji dostaw i zamówień
  • Pomoc przy innych procesach w zależności od bieżących potrzeb

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Piłka nożna to Twoja pasja
  • Posiadasz status studenta
  • Doskonale posługujesz się językiem polskim
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację pisemną
  • Nie boisz się programu Microsoft Excel
  • Jesteś dokładna/y, odpowiedzialna/y i otwarta/y na nowe wyzwania

Był(a)byś dla nas dużym wzmocnieniem, jeśli:

  • Interesujesz się fotografią i potrafisz obrabiać zdjęcia
  • Znasz język niemiecki co najmniej na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • Płatne urlopy (20 dni w ciągu roku)
  • Pakiet medyczny ENEL-MED (lekarze-specjaliści bez skierowania)
  • Możliwość zakupu odzieży i obuwia sportowego w cenach hurtowych
  • Luźną atmosferę
  • Umowę o pracę po zakończeniu studiów

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV
  • Kilka zdań o sobie, które uważasz za istotne z punktu widzenia rekrutacji
  • Jeśli interesujesz się fotografią, wyślij linki do przykładowych zdjęć (np. link do konta na Instagramie)

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres praca@podstadionem.pl, podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska.