Oferty pracy

Obecnie poszukujemy pracownika na jedno stanowisko:

  1. Specjalista ds. komunikacji

CV i inne wymagane w ofercie materiały, prosimy przesyłać na adres praca@podstadionem.pl. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Jeśli chciałbyś z nami współpracować w innym zakresie i uważasz, że posiadasz ku temu odpowiednie umiejętności lub wiedzę, również zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkie możliwości współpracy z prawdziwymi pasjonatami piłki nożnej.

  • Forma umowy: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 2400-3000 zł brutto miesięcznie
  • Wymiar pracy: pełny etat (9:00 - 17:00)
  • Miejsce pracy: Kraków, Al. Pokoju 33

Obowiązki

  • Telefoniczna i pisemna (e-mail, livechat) obsługa klientów polskojęzycznych
  • Pisemna obsługa klientów anglojęzycznych
  • Zarządzanie treściami graficznymi na stronie internetowej sklepu
  • Social Marketing - prowadzenie kanałów społecznościowych (Facebook, Instagram)
  • Praca nad wzrostem rozpoznawalności marki

Wymagania

  • Piłka nożna to Twoja pasja
  • Doskonała znajomość języka polskiego (ortografia i gramatyka)
  • Język angielski - poziom średnio-zaawansowany
  • Doświadczenie w prowadzeniu/współprowadzeniu kont w serwisach społecznościowych
  • Umiejętność fotografowania i kadrowania zdjęć
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Mile widziane

  • Zainteresowanie fotografią
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Czynne uprawianie dowolnego sportu

Oferujemy

  • Stałe godziny pracy
  • Możliwość zakupu odzieży i obuwia sportowego w cenach hurtowych
  • Luźną atmosferę

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV
  • Linki do kont w serwisach społecznościowych, które prowadziłeś
  • Trzy zdania o sobie, które uważasz za istotne z punktu widzenia rekrutacji

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres praca@podstadionem.pl, podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska.