Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Nie pokazuj tego więcej

Darmowe zwroty i wymiany

Darmowy zwrot do 30 dni

W ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyn możesz dokonać wymiany rozmiaru lub całkowicie zrezygnować z zakupu. Jeśli mieszkasz w Polsce, zwracany produkt możesz do nas odesłać za darmo kurierem Pocztexu.Wymiana rozmiaru

Nie trafiłeś z rozmiarem? Nie ma problemu - możesz bez żadnych opłat wymienić rozmiar na inny. Jest tylko jeden warunek - towar nie może nosić śladów używania oraz musi zostać odesłany z oryginalnymi metkami.

W celu wymiany rozmiaru:

 1. Skontaktuj się z nami, w celu ustalenia dostępności rozmiaru, na który miałaby nastąpić wymiana. Produkt zostanie dla Ciebie zarezerwowany.
 2. Wyślemy do Ciebie e-maila z linkiem do strony Poczty Polskiej, na której wygenerujesz darmową etykietę zwrotną.
 3. Spakuj produkt do koperty lub pudełka i umów się na odbiór przesyłki pod numerem telefonu +48 438420842 lub na stronie www.pocztex.pl/zamow-kuriera. Nie naklejaj etykiety na przesyłkę (zrobi to za Ciebie kurier).
 4. Przesyłka na koszt sklepu zostanie odesłana na nasz adres:

  PodStadionem.pl
  Al. Pokoju 33
  31-564 Kraków

Po otrzymaniu przesyłki, towar w nowym rozmiarze, niezwłocznie i bezpłatnie wyślemy do Ciebie przesyłką pocztową.Rezygnacja z zakupu i zwrot pieniędzy

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827), klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru. W naszym sklepie termin na zwrot jest wydłużony do 30 dni.

Niezbędnym warunkiem jest aby zwracany towar został odesłany w stanie niezmienionym, z oryginalnymi metkami oraz nie nosił śladów używania.

W celu rezygnacji z zakupu należy:

 1. Wypełnij oświadczenie (przykład w formacie pdf lub doc).
 2. Jeśli chcesz skorzystać z darmowej przesyłki zwrotnej, skontaktuj się z nami i poinformuj nas o zamiarze zwrotu. Wyślemy do CIebie e-maila z linkiem do strony Poczty Polskiej, na której wygenerujesz darmową etykietę zwrotną
 3. Towar w stanie niezmienionym, z oryginalnymi metkami, opakowaniem oraz podpisanym oświadczeniem spakuj do koperty lub pudełka.
 4. Zamów kuriera pod numerem telefonu +48 438420842 lub na stronie www.pocztex.pl/zamow-kuriera. Nie naklejaj etykiety na przesyłkę (zrobi to za Ciebie kurier).
 5. Przesyłka na koszt sklepu zostanie odesłana na nasz adres:

  PodStadionem.pl
  Al. Pokoju 33
  31-564 Kraków

Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy produkt. Jeśli towar spełnia wymagania wymienione wyżej, niezwłocznie zwrócimy pieniądze.